Najlepsze promocje

Obecna na lokalnym rynku od 14 lat rodzinna firma działająca wcześniej pod szyldem RuckZuck, oparta jest w całości o rodzimy kapitał.
Na łącznej powierzchni ponad 800 m2 prezentowane są drzwi i podłogi, wysokiej jakości tapety wiodących krajowych i zagranicznych producentów. Oferta nasza został poszerzona również o szeroką ofertę rolet okiennych zewnętrznych i wewnętrznych największego producenta firmy Anwis.
W ubiegłym roku został otwarty Salon Partnerski firmy Wiśniowski oferujący produkty dla domu i przemysłu w zakresie bram, ogrodzeń, okien, rolet okiennych, stolarki aluminiowej, automatyki.
W bieżącym roku salon drzwi i podłóg, przeszedł gruntowną metamorfozę i może pochwalić się jedną z największych w regionie ekspozycji drzwi firm Intenso Doors, Porta, DRE, Erkado, Martom, Barański, Gerda, Wiśniowski.
Zostaliśmy również Partnerskim Salonem Premium (jedne z nielicznych w kraju) firmy Barański jednego z największych producentów drzwi zewnętrznych i wewnętrznych w Polsce.
Asortyment podłóg laminowanych, winylowych i drewnianych jest równie imponujący i obejmuje ofertę m.in. firm Pergo, Classen, Weninger, Swiss Krono, Jawor Parkiet, Diamett.
Dla całego asortymentu firma oferuje usługę profesjonalnego montażu. Montażem zajmują się fachowcy z kilku i kilkunastoletnim doświadczeniem. Nasze usługi świadczymy m.in. na terenie Wadowic, Andrychowa, Kęt, Oświęcimia, Kalwarii Zebrzydowskiej, Suchej Beskidzkiej, Zatora ale również Krakowa.
Masz pytania? Zadzwoń:
 
Salon partnerski Wiśniowski (drzwi, okna, bramy, ogrodzenia, rolety) tel. 570 312 403
 
Kontra Home (drzwi, podłogi, tapety) tel. 570 312 405